Życzenia

lukas Lukas

Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy.
więcej

lukas Lukas

žDziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel... Owocnych refleksji nad faktem, że Bóg stał się człowiekiem, Odtąd zawsze jest z nami. Jest z nami, gdy się cieszymy i płaczemy, Gdy pracujemy i odpoczywamy Ii nawet wtedy, gdy grzeszymy... Pełnych pokoju świąt Bożego Narodzenia I błogosławionego Nowego Roku!
więcej

lukas Lukas

žJezus przechodzi dzisiaj pośród nas... Radosnego oczekiwania i gotowości Na przyjęcie Bożego Syna do swego życia, Mocy Ducha Świętego, Który pomoże nam uwielbiać Boga I zasiewać ziarno pokoju wśród Bliskich, Wielu darów Bożych w Nowym 2005 Roku!
więcej

lukas Lukas

žNiech się weseli święty, Bo bliski jest zwycięstwa, Niech się raduje grzesznik, Bo dane jest mu przebaczenie. Niech powróci do życia poganin, Bo do życia jest powołany. W małym Świętym Dziecku Bóg daje nam Zbawienie. Niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje nam, W sercu na nowo tę Dobrą Nowinę, Niech się rozraduje serce i uwierzy Jezusowi,
więcej
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję